Mgr. Krhánková Jana

vyučující výtvarného oboru

• působí na škole od 1. 9. 1979
  • okresní metodička výtvarného oboru

další informace na www.janakrhankova.cz

.

ZRZAVÉHO SALON 2013

Nově rekonstruovaná budova VO ZUŠ Opava přivítala v pátek, 1.11. 2013 ve svých prostorách ukázky práce padesátipěti učitelů z dvacetidvou ZUŠ Olomouckého a Severomoravského kraje. Již pošesté se uskutečňuje trienále Zrzavého salonu, předcházející pokaždé soutěži výtvarných oborů, jež bude mít krajské kolo na jaře příštího roku. Také náš výtvarný obor je pravidelným účastníkem „Salonu“. Letos se zapojili všichni vyučující - I. Svobodová se svým projektem Pampeliška, J. Hanulík výtvarnou řadou O jablku a J. Krhánková ukázkou vznikajícího projektu Papírek. Myslím, že jsme svými kolekcemi obohatili pestrost přístupů a námětů této výstavy, kde  jediným kriteriem pro výběr vystavovaných prací je, aby datum jejich  vzniku nebylo starší tří let. Výstava potrvá do 29.11.2013.

Jana Krhánková

Zrzavého salon